KONST / Litografier / Litografi 10026111
*
nr 1002 6111
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Litografi, Timo Solin (f. 1947), 29/65, motivet: 39x29
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2015
kl 18:24:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 00:56:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Läs mer om Timo Solin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige timo solin
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
*
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Läs mer om Timo Solin
nr 1002 6111
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Litografi, Timo Solin (f. 1947), 29/65, motivet: 39x29
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 00:56:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och mÃ¥lare född i Tammerfors i Finland 1947.Läs mer om Timo Solin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige timo solin
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06